Kurucu Mesajı

Bilginin büyük bir önem arz ettiği günümüzde öğrenmek bir o kadar değer kazanmıştır. Özellikle de teknolojinin hızla gelişmesiyle de hayatımızda önemli bir yer tutan internet öğrenmeyi kolaylaştırmıştır. İstenilen bilgiye internet siteleri aracılığı ile rahatça ulaşılabilmektedir. Bu amaçla yönbilgi internet sitesi de istenilen bilgiye ulaşmada büyük bir kolaylık sağlayacak bunun yanında da sosyal ve kültürel bir yapıyı da inşa edecektir.

 

Hedef bilginin ışığında aydınlanır. Bilgi olmadan bir yol çizelemez hedef olmadan da salt bilgiyle bir yere varılamaz. Bilginin kaynağında ise ilgili olmak yatar. Kişiler ilgili olduğu alanda bilgilenir ve bilgilendikleri alanda da kendilerine bir yön belirler. Bu bilinçle kurulan Yönbilgi ‘Yönümüzü belirleyen bilgidir, bilginin kaynağı ilgidir’ sloganı ile yola çıkmıştır. Bu amaçla Yönbilgi sadece bilginin paylaşıldığı değil, sosyal ve kültürel yapıyla da desteklendiği bir internet sitesidir.

 

Bu vesile ile yönbilgi internet sitesinin sizlere faydalı olmasını diliyor, sitemizi beğenen, olumlu görüşlerini bildiren siz değerli üyelerimize de şükranlarımı sunuyorum.

 

Şükrü Turan Ergün

Kurucu