Hakkımızda

Yönbilgi, sosyokültürel bilgi paylaşımı içeren, özgün ve farklı bir yapıdır. Sadece akademik bilgilerin ve üniversitelere yönelik ders notlarının paylaşıldığı bir site değil; şiir, tiyatro, resim, müzik, satranç vb. kategorileri ile yapısını renklendiren bir internet sitesidir.

 

Yönbilgi internet sitemize üniversite öğrencilerinden akademisyenlere, lise öğrencilerinden eğitimcilere, çalışanlardan ev hanımlarına kadar herkes üye olabilir ve özgün içeriklerini kendi üye profillerini oluşturarak paylaşabilirler. Sitemize üye olan herkesin kendilerine özgü profili ile dileği metni yazabilmesinin yanında, hem içeriklerine fotoğraf ekleyebilmekte hem de şayet varsa word, excel, power point ve pdf formatındaki belgelerini de ekleyebilmekteler.

 

Yönbilgi sadece bir internet sitesi değil üniversitelerdeki temsilcililikleri ile seminer, konferans, sempozyum, kariyer günleri vb. eğitimlerinden birçok kültürel etkinliğe yer verecek olan bir kuruluştur.

 

Misyonumuz, bilgi paylamını esas alarak toplumun her kesimine sosyal ve kültürel bir fayda sağlamaktır.

 

Vizyonumuz, özgün olma yolunda; yenilikçi düşünen, değişime ve gelişmeye açık, sosyal ve kültürel bir bakış açısıyla daima ileride olmayı ilke eden bir bilgi paylaşım platformu olarak varlığımızı sürdürmektir.

 

Merak edilen tüm konularda gerek facebook sayfamızdan gerekse de bilgi@yonbilgi.com adresinden bölümünden bize mail gönderebilir, öneri ve isteklerinizi sitemizin iletişim bölümündeki iletişim formunu doldurarak bize iletebilir, facebook ve instagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

 

Bu vesile ile sizleri yonbilgi.com’a davet ediyor, sitemizin faydalı olmasını diliyoruz.

 

Unutmayınız ki yönümüzü belirleyen bilgidir, bilginin kaynağı ilgidir.

 

Şükrü Turan ERGÜN

Kurucu