Kullanıcı Sözleşmesi

Bu sitedeki her türlü görüntü, yazı içeren bilgi ve belge ve her tür fikri mülkiyet hakkı, yonbilgi.com'a aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü resim ve tasarımı, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

 

 

Sitede yer alan içerik ve bilgilerde zaman içinde değişiklikler olabilir. www.yonbilgi.com sitesine ait bu bilgilerin değişmeksizin her zaman aynı kalacağını iddia ve garanti etmez.


Sitedeki bilgilerin yazım ve güncelleme hataları yonbilgi.com için bağlayıcı değildir.


Bu siteye ve bağlı sitelere erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir görüntü ve yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasardan www.yonbilgi.com sorumlu tutulamaz.

 

 

Siteye üye olan herkes ''İçerik Gönderimi ve Yayınlama''da belirtilen kurallara uymak zorundadır. Üyeler hangi koşulda olursa olsun hiçbir siyasi ifadeye, küfür ve hakaret içeren cümlelere yer veremez. Aksi takdirde kurallara uymayan kişilere hiçbir uyarı yapılmaz ve üyelikleri koşulsuz olarak iptal edilir ve bir daha girememek üzere engellenir.

 

 

www.yonbilgi.com'a üye olan herkes  "Kullanıcı Sözleşmesi" ve "Gizlilik Politikası"nı okuyup aynen kabul etmiş demektir.